Nadační fond NABLA

Nadační fond NABLA

Přední padělky 3094/18a
Ostrava-Martinov
723 00

IČ: 01637185
Číslo účtu: 3214700399/0800
Zapsáno v nadačním rejstříku vedeným
Krajským soudem v Ostravě, oddíl N, vložka 1121
nfnabla@seznam.cz

Vyhlášení vítězů soutěže FyzShow s měřením rychlosti

09.12.2019 09:42

Vážení a milí příznivci fyziky a experimentování, děkujeme Vám za zaslána videa, ale hlavně za snahu poprat se s daným tématem co  nejlépe, a to věru letos nebylo snadné. Dokladem toho byla jak malá účast škol v soutěži, tak nápady na měření rychlosti, povětšinou pohybujících se osob. Líbilo se nám, že mnozí z Vás si uvědomili, že se pohybujícím se tělesem nemusí být jen kulička, běžec, auto a že čas se nemusí měřit jen stopkami a hodinkami.

Když jsme přemýšleli, které školy by mohly postoupit do finále, shodli jsme se (bohužel) jen na dvou školách. Ty ostatní by s nimi velice těžce soutěžily, těžký by byl i souboj mezi nimi, protože se jejich vystoupení od sebe příliš nelišila. Pro většinu škol to tedy znamená, že do finále nepostupují, ale tak to v soutěžích bývá.

Přesto Vám moc děkujeme za účast a věříme, že i takové nepopulární téma jako je rychlost a její měření se pro vás stalo tématem srozumitelným a jasným.

Které školy jsou tedy nejlepší? Jsou to ZŠ K. Dvořáčka z Orlové a PZŠ im. W.Szymborskiej z Vendryně. GRATULUJEME!

Vzhledem k nastalé situaci jsme se rozhodli, nepořádat v letošním roce finále, finalisty vyhlásit jako absolutní vítěze soutěže, a to bez rozlišení pořadí. A protože vítězové finále bývají oceněni, můžete se těšit na svou odměnu - únikovou hru dle svého výběru.

 
Co říci závěrem? Jsme rádi, že Vás fyzika baví, máte nápady a jste ochotni se ji věnovat i mimo vyučování.Vážení a milí příznivci fyziky a experimentování,
 
děkujeme Vám za zaslána videa, ale hlavně za snahu poprat se s daným tématem co  nejlépe, a to věru letos nebylo snadné. Dokladem toho byla jak malá účast škol v soutěži, tak nápady na měření rychlosti, povětšinou pohybujících se osob. Líbilo se nám, že mnozí z Vás si uvědomili, že se pohybujícím se tělesem nemusí být jen kulička, běžec, auto a že čas se nemusí měřit jen stopkami a hodinkami.
Když jsme přemýšleli, které školy by mohly postoupit do finále, shodli jsme se (bohužel) jen na dvou školách. Ty ostatní by s nimi velice těžce soutěžily, těžký by byl i souboj mezi nimi, protože se jejich vystoupení od sebe příliš nelišila. Pro většinu škol to tedy znamená, že do finále nepostupují, ale tak to v soutěžích bývá. Přesto Vám moc děkujeme za účast a věříme, že i takové nepopulární téma jako je rychlost a její měření se pro vás stalo tématem srozumitelným a jasným.
 
Které školy jsou tedy nejlepší? Jsou to ZŠ K. Dvořáčka z Orlové a PZŠ im. W.Szymborskiej z Vendryně. GRATULUJEME!
 
Vzhledem k nastalé situaci jsme se rozhodli, nepořádat v letošním roce finále, finalisty vyhlásit jako absolutní vítěze soutěže, a to bez rozlišení pořadí. A protože vítězové finále bývají oceněni, můžete se těšit na svou odměnu!
 
Co říci závěrem? Jsme rádi, že Vás fyzika baví, máte nápady a jste ochotni se ji věnovat i mimo vyučování.